Web Yazılım Hizmeti

Kişiye özel bir yazılım uygulaması, bir proje ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılamalıdır. Özel web yazılım, spesifikasyonlarda önlenmesi gereken riskli adımlarla karmaşık bir süreçtir.

web yazılım

En zorlu mesleklere uyarlanmış
özel web yazılım uygulamalarıÖrneğin turizm veya seyahat gibi bazı meslekler çok özel bir ödeme sistemi gerektirir. Gerçek zamanlı olarak kullanılabilirliği doğrulamak, bir ürün için depozito ödemek ve bunu duyurmak için şirketin bilgi sistemine doğrudan bir bağlantı bile olsa, en zorlu işlemlerin kısıtlamalarına uyum sağlamak için yenilikçi sistemler geliştiriyoruz.

Başarılı Projeler


Web uygulama geliştirme veya özel web yazılım birkaç aşamada gerçekleşir. Bu, ilk deneyim hakkında geri bildirim için zaman bırakır ve gelecekteki sürümlerin ihtiyaçlarını ve işlevselliğini ayarlamanıza ve daha fazla performansa sahip olmanıza olanak tanır.

Bilgi Mimarisi


Klasik bir web sitesi projesinden farklı olarak, bir uygulama web sitesi kurmak, sadece kullanılan tekniklerin değil, aynı zamanda ve her şeyden önce bilgi sistemlerinin mimarisi büyük bir ustalık gerektirir.

Kişiye Özel Barındırma


Yük, bilgi işlem gücü, gerekli alan, bant genişliği vb. Açısından her bir projenin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ultra özelleştirilebilir barındırma çözümleri sunuyoruz.

Bütçe ve Amortisman


Aşamalarda uygulama sadece zamandan ve daha iyi kontrolden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda daha iyi bütçe yönetimi sağlar. Genellikle ilk yatırım getirisi, ikinci adımı başlatmadan önce başlar.

Mükemmel deneyime sahip
Çorlu merkezli web yazılım ajansıyız.Bir web uygulaması, kullanıcısına önemli ölçüde zaman kazandıran bir iletişim bilgisayar sistemidir. Kişiye özel bir uygulamanın geliştirilmesi, basit ve yenilikçi işlevlere sahip ve her şeyden önce bir projenin, ürünün veya hizmetin kârlılığı ve şöhreti üzerinde doğrudan etkisi olan, iş kısıtlamalarına mükemmel şekilde uyarlanmış bir araç sunmak anlamına gelir.