Web Tasarım

İşlevsel, modern ve sağlam çorlu web tasarım siteleri oluşturuyoruz. Çözümlerimiz ergonomik bir uygulama alanına sahiptir, doğal referanslama için optimize edilmiştir ve tablet ve cep telefonlarıyla uyumludur.​

web tasarım
profesyonel web tasarım

Kurumsal web tasarım


Projelerinizin başarısı web çorlu tarafından garanti edilir.

Kurumsal web sitesi, bir firmanın, organizasyonun ya da kuruluşun iletişiminde ve tanıtımında çok önemli bir rol oynar. Firmanızın internet sitesi; potansiyel müşterilere ulaşmada ve mevcut müşterilere ulaşmada çok önemli bir rol alır.

Profesyonel olarak tasarlanmayan internet siteleri, kurumsal anlamda firmanızın itibarını zedeler. Ayrıca hedef müşteri kitlenize ulaşmanızın önüne geçer.

Kurumsal Web Sitesi İçin Neler Gereklidir?Başarılı bir kurumsal web sitesi için öncelikli olan adımlar vardır. Bu adımları izleyerek geliştirilen internet siteleri ile hem kullanıcı dostu web sitesine sahip olabilir hem de projeniz kaynaklarını verimli kullanabilirsiniz.

danışmanlık

Proje yöneticisi
Danışmanlık


Müşteriye tavsiyede bulunun ve işlemlerin sorunsuz şekilde yürütülmesini sağlayın.

grafiker

Web tasarımcısı
Grafiker


Bir uzman tarafından onaylanacak grafik modeller üretir.

responsive

Duyarlı Tasarım


Responsive Web Tasarımı, bir web sitesinin farklı ekran boyutlarına ve farklı platformlara (bilgisayar, tablet, cep telefonu...) adapte olma yeteneğidir. Duyarlı Web Tasarımı bir ihtiyacın sonucudur ve Web'in bugünkü ilerlemesinin zorluklarına cevap verir. Tek bir platformun farklı terminallere uyarlanması, son kullanıcı için benzersiz ve kişiye özel bir deneyim sunar.

Web kültürümüz bize sınırsız yenilik sunuyor.


Web'in birçok kural ve standardına göre grafik modeller ve fonksiyonel bir web tasarımı yaratıyoruz, modeller çok sayıda testten geçiyor ve entegre bir teknisyen tarafından onaylanıyor. İşlevsel bir model geliştirirken, farklı "Duyarlı tasarım" mobil platformlarının teknik, ergonomik, pazarlama ve uyumluluk kısıtlamalarını dikkate alıyoruz.

Web tasarımı tekniktir.


Hoş grafik yönünün ötesinde, bir Web modeli işlevsel olmalı, kullanılan teknolojiye saygı göstermeli, mevcut standartlara uyum sağlamalı, büyük esnekliğe sahip olmalı ve farklı ortamlara ve terminallere uyum sağlayabilmelidir (Bilgisayar - Tablet - Akıllı telefon). Bir grafik modeli bir teknisyen tarafından doğrulanmalı ve CSS, JavaScript - JQuery vb. Gibi birkaç kod sayfasıyla yedeklenmelidir.